ARHIVA ELECTRONICĂ → www.aegrm-timis.ro

Mergi la prima pagină.

MOȚEC ȘTEFAN

ATTORNEY AT LAW

societate profesională de avocatură

"Spolupráce a komunikace s právnickou kanceláří byla vedena k naší velké spokojnosti a dále potvrzujeme, že to, co bylo dohodnuto z finančního hlediska, bylo přesně dodrženo bez dalších vícenákladů."

Překlady autorizované a profesionální (cesko/rumunské)

Užitečný spojení

Copyright © 2007 - Moțec Ștefan - Advokátní kancelář. Všechna práva vyhrazena. Termíny a podmínky.

DOMŮ O NÁS POSKYTOVANÉ SLUŽBY REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ KONTAKT

Română

English

Čeština

Kontakt

Budete – li apelovat na naše právnické služby, přejete si spolupráci nebo jednoduše chcete položit otázku, na kterou bychom Vám rádi odpověděli, vyzýváme Vás neváhat a vyplnit pole formuláře v pravé části stránky aneb poslat e – mail přímo na jednu z níže uvedených adres. Srdečně děkujeme!

Tým kanceláře

Moțec Ștefan

Cabinet de avocat

Piața Victoriei, nr. 4, apt. 13,

300 006, Timișoara

Județul Timiș, România

+40 356 179 038

office@avocatmotec.ro

Moțec Ștefan

+40 726 121 219

stefan.motec@avocatmotec.ro

Lăcătuș Igor

+40 743 209 000

igor.lacatus@avocatmotec.ro

Roșianu Isabela

+40 356 179 038

isabela.rosianu@avocatmotec.ro

Roșu Alexandrina

+40 740 067 777

alexandrina.rosu@avocatmotec.ro

Gurtler Robert

+40 722 976 826

arhiva@avocatmotec.ro

Lavric Timotei

+40 756 455 126

timotei.lavric@avocatmotec.ro

Rene Moțec

+40 728 916 939

rene.motec@avocatmotec.ro

Moțec Simona

+40 729 088 426

simona.motec@avocatmotec.ro

Mara Andreea

+40 356 179 038

andreea.mara@avocatmotec.ro


Paunovici Filip

+40 747 107 107

filip.paunovici@avocatmotec.ro

Diana Oprean

+40 356 179 038

diana.oprean@avocatmotec.ro

Gabriela Rogojan

+40 743 204 000

gabriela.rogojan@avocatmotec.ro

Cristina Bașoldea

+40 786 130 315

cristina.basoldea@avocatmotec.ro


Simona Meici

+40 356 179 038

simona.meici@avocatmotec.ro

Iosif Florea

+40 737 684 967

iosif.florea@avocatmotec.ro


Klementina Rotaru

+40 726 023 708

klementina.rotaru@avocatmotec.ro

Alexandru Nicola

+40 762 475 669

alexandru.nicola@avocatmotec.ro


Daniela Margine

+40 723 311 310

dana.margine@avocatmotec.ro