ARHIVA ELECTRONICĂ → www.aegrm-timis.ro

Mergi la prima pagină.

MOȚEC ȘTEFAN

CABINET DE AVOCAT

societate profesională de avocatură

"Ca semn al aprecierii serviciilor, cu acordul d-voastră, vă informăm că vom recomanda şi în viitor serviciile juridice prestate de către cabinetul d-voastră de avocatură partenerilor noştri din Slovacia care vor decide să desfăşoare activităţi comerciale în România."

Traduceri autorizate și profesionale (cehă/română)

Copyright © 2007 - Moțec Ștefan - Cabinet de avocat. Toate drepturile rezervate. Termeni şi condiţii.

ACASĂ PREZENTAREA CABINETULUI SERVICII OFERITE REFERINȚE CLIENȚI CONTACT

Română

English

Čeština

Contact

Dacă înţelegeţi să apelaţi la serviciile noastre juridice, doriţi să colaborăm sau pur şi simplu aveti o întrebare la care credeţi că vă putem răspunde, vă rugăm să ne contactaţi completând formularul din partea dreaptă sau trimiţând un e-mail direct la una din adresele de e-mail de mai jos. Vă mulțumim!

Echipa noastră

Moțec Ștefan

Cabinet de avocat

Piața Plevnei, nr. 7, apt. 1,

300 195, Timișoara

Județul Timiș, România

Moțec Ștefan

+40 726 121 219

stefan.motec@avocatmotec.ro

Mara Andreea

+40 740 067 777

andreea.mara@avocatmotec.ro

Borgovan Sofia

+40 740 327 777

sofia.borgovan@avocatmotec.ro

Dobra Raluca

+40 740 285 555

raluca.dobra@avocatmotec.ro

Monica Moțec

+40 721 248 606

monica.motec@avocatmotec.ro

Rohnean Dragoș

+40 756 455 125

dragos.rohnean@avocatmotec.ro

Roșianu Isabela

+40 740 327 777

isabela.rosianu@avocatmotec.ro

Andrei Balan

+40 728 916 937

andrei.balan@avocatmotec.ro

Neaga Carmen

+40 747 260 000

carmen.neaga@avocatmotec.ro

Suciu Lorena

+ 40 756 143 990

lorena.suciu@avocatmotec.ro

Gurtler Robert

+40 722 976 826

arhiva@avocatmotec.ro

Moțec Simona

+40 729 088 426

simona.motec@avocatmotec.ro


Paunovici Filip

+40 747 107 107

filip.paunovici@avocatmotec.ro

Dima Mihaela

+40 743 204 000

mihaela.dima@avocatmotec.ro

+40 356 179 038

office@avocatmotec.ro