ARHIVA ELECTRONICĂ → www.aegrm-timis.ro

Mergi la prima pagină.

MOȚEC ȘTEFAN

ATTORNEY AT LAW

societate profesională de avocatură

"Spolupráce a komunikace s právnickou kanceláří byla vedena k naší velké spokojnosti a dále potvrzujeme, že to, co bylo dohodnuto z finančního hlediska, bylo přesně dodrženo bez dalších vícenákladů."

Překlady autorizované a profesionální (cesko/rumunské)

Užitečný spojení

Copyright © 2007 - Moțec Ștefan - Advokátní kancelář. Všechna práva vyhrazena. Termíny a podmínky.

DOMŮ O NÁS POSKYTOVANÉ SLUŽBY REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ KONTAKT

Română

English

Čeština

Kontakt

Budete – li apelovat na naše právnické služby, přejete si spolupráci nebo jednoduše chcete položit otázku, na kterou bychom Vám rádi odpověděli, vyzýváme Vás neváhat a vyplnit pole formuláře v pravé části stránky aneb poslat e – mail přímo na jednu z níže uvedených adres. Srdečně děkujeme!

Tým kanceláře

Moțec Ștefan

Cabinet de avocat

Str. Remus, Nr.7A, Apt.2-3,

300 194, Timișoara

Județul Timiș, România

Celé jméno: *

E-mailová adresa: *

Adresa (město a země): *

Vaše zpráva: *

* Požadované informace

Moțec Ștefan

+40 726 121 219

stefan.motec@avocatmotec.ro

Pau Camelia

+40 728 916 938

camelia.pau@avocatmotec.ro

Lăcătuş Igor

+40 743 209 000

igor.lacatus@avocatmotec.ro

Mara Andreea

+40 740 067 777

andreea.mara@avocatmotec.ro

Borgovan Sofia

+40 740 327 777

sofia.borgovan@avocatmotec.ro

Dobra Raluca

+40 740 285 555

raluca.dobra@avocatmotec.ro

Monica Moțec

+40 721 248 606

monica.motec@avocatmotec.ro

Ciorogariu Dorica

+40 756 455 125

dorica.ciorogariu@avocatmotec.ro

Roșianu Isabela

+40 740 327 777

isabela.rosianu@avocatmotec.ro

Racz Bianca

+40 728 916 937

bianca.racz@avocatmotec.ro

Neaga Carmen

+40 747 260 000

carmen.neaga@avocatmotec.ro

Moțec Simona

+40 729 088 426

simona.motec@avocatmotec.ro

Gurtler Robert

+40 722 976 826

arhiva@avocatmotec.ro

Dima Mihaela

+40 743 204 000

mihaela.dima@avocatmotec.ro

Paunovici Filip

+40 747 107 107

filip.paunovici@avocatmotec.ro